Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Post
sk: Príspevok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Offset
sk: Ofset

en: Cron interval
sk: Interval cronu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Cron run failed.
sk: Beh cronu zlyhal.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
