Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Post
sq: Dërgimi

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Other
sq: Tjetër

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.
