Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Action
sr: Акција

en: ID
sr: ИД

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по
