Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Action
te: చర్య

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Post
te: టపా

en: Page
te: పేజీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Other
te: ఇతర

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
