Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Post
uk: Допис

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: 1 day
uk: 1 день

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Desc
uk: Спад

en: Other
uk: Інше

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: Posted
uk: Надіслано

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Offset
uk: Зміщення

en: Twitter
uk: Твітер

en: Platform
uk: Платформа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крону.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Redirect URI
uk: URI переспрямування
