Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Enable
af: Aktiveer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Post
af: Posstuk

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Other
af: Ander

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
