Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Action
ar: إجراء

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Post
ar: المحتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Cron ran successfully.
ar: اكتمل مجدول الأعمال (كرون) بنجاح.

en: Cron run failed.
ar: فشل عمل كرون.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
