Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Post
eu: Argitalpena

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Cron run failed.
eu: Cron abioak huts egin du.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
