Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Post
gl: Entrada

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: 1 day
gl: 1 día

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Cron ran successfully.
gl: Cron executouse correctamente.

en: Cron run failed.
gl: Cron fallou na súa execución.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
