Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (29 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: ID
hi: आईडी

en: Post
hi: पोस्ट

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Desc
hi: अवरोही

en: Other
hi: अन्य

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Cron ran successfully.
hi: क्रॉन चल गया

en: Cron run failed.
hi: क्रोन चलन विफल

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
