Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (33 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Action
id: Tindakan

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Post
id: Pos

en: Page
id: Halaman

en: Client ID
id: ID Klien

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: 1 day
id: 1 hari

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Other
id: Lainnya

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 10 minutes
id: 10 menit

en: 15 minutes
id: 15 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 minute
id: 1 menit

en: Offset
id: Letak

en: Platform
id: Perangkat

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Cron ran successfully.
id: Cron berhasil dijalankan.

en: Cron run failed.
id: Cron gagal dijalankan.

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
