Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: 1 hour
is: 1 klst

en: ID
is: Kenni

en: Post
is: Færsla

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Cron run failed.
is: Cron keyrsla mistókst
