Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Cron ran successfully.
jv: Cron uwis sukses dilakokaké.

en: Cron run failed.
jv: Cron gagal dilakokaké.

en: Asc
jv: Urut Maju
