Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား

en: - All -
my: - အားလုံး -
