Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
