Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Post
pl: Wpis

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Twitter settings
pl: Ustawienia Twittera

en: Platform
pl: Platforma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Cron ran successfully.
pl: Zadania cron zostały pomyślnie wykonane.

en: Cron run failed.
pl: Nie udało się wykonać zadań cron.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Facebook settings
pl: Konfiguracja Facebooka

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
