Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Post
ro: Postare

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Other
ro: Altele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Cron ran successfully.
ro: Cron a rulat cu succes

en: Cron run failed.
ro: Rularea cron a eșuat

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Access Token
ro: Token de acces
