Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Post
sl: Objava

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
