Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Post
ta: பதிவு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: 1 minute
ta: 1 நிமிடம்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Cron ran successfully.
ta: க்ரான் ஓட்டம் வெற்றிகரமாக நடந்தது.

en: Cron run failed.
ta: க்ரான் ஓட்டம் தோல்வி.

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
