Social feed fetcher (8.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: On
hr: Uključi

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Other
hr: Ostalo

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Cron ran successfully.
hr: Cron uspješno izveden.

en: Cron run failed.
hr: Cron nije uspio.
