Social feed fetcher (8.x-1.0-beta8) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: On
pt: Habilitado

en: Feed URL
pt: URL do Feed

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Other
pt: Outros

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: Twitter settings
pt: Configurações do Twitter

en: Cron ran successfully.
pt: O cron rodou com sucesso.

en: Cron run failed.
pt: O agendador de tarefas falhou.

en: Facebook settings
pt: Configurações do Facebook

en: Access Token
pt: Token de Acesso
