Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Post
cs: Příspěvek

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: 1 day
cs: 1 den

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Desc
cs: Sestupně

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
