Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: Post
hu: Tartalom

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Posted
hu: Beküldve

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Cron ran successfully.
hu: Az időzített feladatok sikeresen lefutottak.

en: Cron run failed.
hu: Az időzített feladatok futtatása nem sikerült.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások

en: Facebook Secret Key
hu: Facebook titkos kulcs

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
