Social feed fetcher (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Post
hy: Գրառում

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
