Social feed fetcher (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Enable
ja: 有効

en: Action
ja: アクション

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Post
ja: 投稿

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: 1 day
ja: 1日

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Desc
ja: 降順

en: Other
ja: その他

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: 5 minutes
ja: 5分

en: 10 minutes
ja: 10分

en: 15 minutes
ja: 15分

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 minute
ja: 1分

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Cron ran successfully.
ja: cronが正常に実行されました。

en: Cron run failed.
ja: cronの実行に失敗しました。

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Instagram
ja: インスタグラム
