Social feed fetcher (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
