Social feed fetcher (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Other
bo: གཞན

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Cron run failed.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་མ་ཐུབ།
