Social feed fetcher (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Post
kn: ಬರಹ

en: Off
kn: ಜಡ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
