Social feed fetcher (8.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Post
is: Postur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Other
is: Annað

en: Cron ran successfully.
is: Cron koyrdi sum ætlað.

en: Cron run failed.
is: Cron koyring miseydnaðist
