Social Geolocation (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Block
mr: भाग

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
