Social Geolocation (2.0.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
