Social Geolocation (2.3.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Tags
id: Tag

en: Default
id: Bawaan

en: Content type
id: Jenis konten

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Location
id: Lokasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Cache options
id: Opsi singgahan

en: Asc
id: Urutan turun

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
id: Penyimpanan data berbasis tag. Cache akan bertahan hingga tag cache yang terkait dibatalkan.
