Social Geolocation (3.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង
