Social Geolocation (3.0.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica
