Social Geolocation (3.0.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Address
fi: Osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä
