Social Geolocation (3.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
