Social Geolocation (3.0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer
