Social Geolocation (3.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
