Social Geolocation (3.0.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
