Social Geolocation (3.0.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar
