Social Geolocation (3.0.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Location
bn: অবস্থান
