Social Geolocation (3.0.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن
