Social Geolocation (3.0.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad

en: Address
nn: Adresse

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
