Social Geolocation (3.0.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Location
kk: Орналасуы
