Social Geolocation (3.0.5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
