Social Geolocation (3.0.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ps: بچوي

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Cache options
ps: پټياد غوراوي
