Social Geolocation (3.0.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja
