Social Geolocation (3.0.6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Cache options
el: Επιλογές λανθάνουσας μνήμης

en: Asc
el: Αύξ
