Social Geolocation (3.0.6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Location
lt: Vieta

en: Address
lt: Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas
