Social Geolocation (3.0.6) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Cache options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība
